آغاز ماه طلایی فروش محصولات پگاه به صورت آنلاین

آغاز ماه طلایی فروش محصولات پگاه به صورت آنلاین

در محدودیت‌ تردد کرونا،ازخانه خارج نشوید:
🔴آغاز ماه طلایی فروش محصولات پگاه به صورت آنلاین

🔹ماه طلایی پگاه، برنامه های فروش ویژه و شگفتانه محصولات پگاه در آذر ماه است که با هدف خرید آسان و تخفیفی در ایام محدودیت‌های تردد کرونا آغاز می‌شود.

🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در ایام قرنطینه ناشی از کرونا و در راستای ارتقای ایمنی عموم مردم، فروش با تخفیف ویژه محصولات شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) محصولات، در قالب طرح های 《فروش شگفتانه》و《فروش ویژه》 دیجی‌کالا، آغاز می‌شود.

🔹 این فروش ویژه با عنوان ماه طلایی پگاه، از تاریخ ۷ آذرماه آغاز و تا پایان ماه محصولات پگاه با تخفیف‌های متنوع عرضه می‌شوند.

🔸️پنیر کاتیج ۸۰۰ گرمی IML در روز ۱۰ آذر، پنیر پیتزا رنده تاپینگ یک کیلویی و ماست سطلی ۲۲۰۰ گرمی گلپایگان نیز در روز ۱۱ آذرماه، در لیست فروش شگفتانه قرار خواهند گرفت.

🔹علاقمندان به خرید ارزان و ایمن آنلاین می‌توانند در روزهای یاد شده به صفحه مخصوص پگاه در دیجی کالا مراجعه و خرید خود را انجام دهند.
برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام پگاه به آدرس @pegah_dairy یا سایت pegah.ir مراجعه کنید.

🔸️طرح های 《فروش ویژه》 نیز در قالب جمعه سیاه (بلک فرایدی) از ۷ تا ۹ آذر و «جشنواره یلدا» از ۲۵ تا ۳۰ ماه جاری برگزار می‌شود.

🔹️گفتنی است شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در چند مرحله از شیوع ویروس کرونا، با این اقدام خود در تلاش است تا با حمایت از مصرف‌کنندگان، فروش محصولات پگاه به قیمت ارزان‌تر را با مجموعه دیجی کالا ساماندهی کرده و ایمنی خرید مردم را برای ماندن در خانه افزایش دهد.